Karaoke

karaoke

Máte rádi relaxaci a odpočinek, ale neumíte strávit celý den jen pasivně?

Právě pro Vás nabízí naše Carské lázně oblíbenou zábavu ruské karaoke.

Amatérský zpěvák zpívá do mikrofonu jako pravá hvězda k hudebnímu základu známé nebo i populární písně. Z té je odstraněn většinou úplně hlas původního interpreta. Pokud neznáte slova, nevadí. Ta jsou Vám promítána na obrazovku. Jejich animace či změny barvy Vám pomohou udržet rytmus. Zpívat může opravdu každý. Nezáleží na věku, pěveckých schopnostech ani ničem jiném. Záleží pouze na Vás, abyste si tuto zábavu opravdu užili. Na výběr proto máte z velmi široké nabídky oblíbených písní.

Předveďte tedy své pěvecké schopnosti přátelům nebo rodině. Možná překvapíte i sami sebe. Stanete se hvězdou karaoke v Praze.

Kombinace relaxace v ruské sauně, dobrého tradičního jídla z Východní Evropy, exkluzivních nápojů a dokonalé zábavy je naprostým ideálem odpočinku. Jste pak připraveni vystavit se každodennímu stresu a náročnému životnímu stylu současné uspěchané doby. O vše se totiž postará náš VIP servis a starosti můžete hodit za hlavu. Věnujte se tedy pouze sami sobě a Vašim přátelům, nehte se hýčkat naší obsluhou a asistenty a den si opravdu užijte.

Carské lázně si zamilujete a už při odchodu se budete těšit na příští návštěvu. Stanete se takto našimi stálými klienty a dostanete věrnostní kartu na využití komplexních služeb Carských lázní se slevou až dvacet procent, kterou budete moci využívat, kdykoli si vzpomenete.