O nás

Chcete poznat dávné ruské tradice, posílit imunitu a nabrat se energii?

IMG_9579

Chcete poznat dávné ruské tradice, posílit imunitu, nabrat energii a zároveň se odreagovat? Přijďte do naší pravé ruské sauny. Čeká Vás zde klasická ruská baňa s osobním asistentem, který Vám umožní poznat atmosféru ruského venkova přesně podle jeho zvyklostí. Má tradici už od 17. Století.

Zažijete klasický saunový rituál s březovými a dubovými větvičkami a ledovým bazénem. Privátní sauna v Praze Vám nabídne jen to nejluxusnější, co si umíte představit. Po saunování můžete navštívit relaxační místnost, konzumovat nejrůznější pokrmy a nápoje, nebo si užít společenských her včetně karaoke a dokonce i pokeru.

Udělejte více pro své zdraví

Tato pravá ruská sauna vyžene z těla chřipku, bolest hlavy, březová metlička odstraňuje bolest kloubů, čistí pleť a hojí veškeré záněty.

Dubová metla má skvělé preventivní účinky na pokožku a normalizuje tlak.

Můžete zde strávit celý den, zajistit si dokonalou relaxaci a ven odejdete nabiti energií s pocitem síly a skvělé kondice.

zdravi

Privátní sauna v Praze Vám nabídne jen to nejluxusnější, co si umíte představit.

IMG_9572

Prodlužte si pobyt v sauně v Praze návštěvou Carského klubu, kde na Vás čeká jen to nej. Atmosféra z dob carů s nadstandardní péčí, Carskou vodkou, kaviárem. Nabídka jídel z Východní Evropy umocní Váš zážitek.

Posezení s přáteli u ručně vyrobených vodních dýmek navodí klidnou a příjemnou atmosféru. Tabáky jsou dováženy přímo ze Spojených Arabských Emirátů.

Carské lázně si zamilujete a už při odchodu se budete těšit na příští návštěvu. Máte možnost využít našich věrnostních karet na využití komplexních služeb Carských lázní se slevou až dvacet procent, kterou budete moci využívat, kdykoli budete chtít.

Kde jsme?

Najdete nás v Holečkově ulici v Praze 5. Pohodlně k nám dojedete městskou hromadnou dopravou, abyste mohli okusit naše exkluzivní lihoviny. Rezervaci můžete provést rovnou na našich stránkách nebe telefonicky.

Těšíme se na Vás!