Saunování

Posiluje Vaše zdraví

Ruská sauna má blahodárný účinek pro Vaše zdraví a celé tělo. Hlavním přínosem, na rozdíl od finské sauny, jsou metličky z větviček z břízy, dubu, lípy a dalších. Např. bříza odstraňuje bolesti v kloubech, hojí záněty a čistí pleť. Dub zase pomáhá normalizovat tlak a má blahodárný účinek pro pokožku Vašeho těla a lípa odstraňuje bolest hlavy a příznaky chřipky. Navíc naše ruská sauna používá Himalajskou sůl, která obsahuje 84 různých minerálů, které pomáhají metabolismu a navozují rovnováhu ve Vašem těle. Její účinky pocitite okamžitě.

229787_original

54e57e3f94c02

Původ ruské sauny

Pravá ruská sauna má dlouholetou tradici a to již od 17. století. Původně byly bani společné pro muže, ženy i děti a až carevna Kateřina II. je rozdělila na mužské a ženské. Ruský národ je silný a zdravý a tato lázeň tomu výrazně přispívá, jak řekl Pruský král.

Původně byly sauny v dřevěných srubech, a lidé místo do bazénů skákali do sněhu. Proto je naše sauna v Praze postavena podle těchto původních srubů s použitím těch nejlepších materiálů, jako je skandinávský cedr a africká vrba.

V místnosti je vlhkost okolo 70 ˚C a pára vzniká poléváním rozžhavených kamenů. Poté se koupe ve studeném bazénu nebo sprchuje vodou.

Celý proces se doporučuje několikrát opakovat s postupným zvyšováním teploty. Váš organismus proto důkladně prohřeje a zbavíte nežádoucích látek.

Celým tímto procesem tradičního saunování provází v ruské sauně v Praze osobní asistent, který Vás uvede do tajů tohoto relaxu. Posilte tedy svou imunitu, nechte se hýčkat a rezervujte si ruskou baňu ještě dnes. Uvidíte, že si ji zamilujete si ji!

1327773672