Vodní dýmky

Vodní dýmka neboli shisha je vlastně druh kouření, který funguje na principu filtrace a ochlazování kouře přes vodní filtr. Její konkrétní místo původu není známé, ovšem odhaduje se na starou Persii. Původně byla určena ale pouze pro muže. Později se rozšířila se prakticky do celého světa a tím došlo k zrovnoprávnění.

 

Kuřivo je vlhký a mazlavý tabák, který dovážíme přímo ze Spojených arabských emirátů a je té nejvyšší kvality. Tabák nabízíme v několika příchutích, proto si vyber úplně každý. K jeho zapalování slouží doutnající uhlík. Hořet vydrží 60, 80 i 120 minut. Můžete si vybrat dýmku, která se Vám bude prostě líbit. V nabídce máme různé velikosti, barvy, tvary a zdobení, vše v exkluzivní kvalitě.

 

Vodní dýmka v relaxační části ruské sauny v Praze je velmi oblíbená díky různým příchutím tabáku, které vytváří příjemné aroma v celé místnosti. Hustý kouř navozuje při každém vydechnutí až malou divadelní scenérii při bublání vody v baňce. Toto prostředí je ideální k posezení s blízkými lidmi, klábosení a nasávání uklidňující atmosféry.

 

U shishy si můžete vychutnat nejrůznější nápoje, typická jídla Východní Evropy a užít si zábavu v podobě stolních her, jako jsou šachy, vrchcáby a poker.

 

Zajistíme pro Vás a Vaše přátele VIP servis, pomůžeme vybrat dýmku, tabák, abyste se cítili příjemně. Vychutnejte si tedy vodní dýmku v Praze po příjemném saunování v ruské baně a odpočiňte si se svými přáteli. Takový den bude pro Vás nezapomenutelným. Budete odpočati, nabyti energií a hlavně se těšit na příští návštěvu v Carských lázních.

 

Rezervujete si „svůj“ den na našich stránkách nebo telefonicky už nyní!

kaljan-1